طراحی وب سایت

طراحی حرفه‌ای و اختصاصی واسط کاربری و کاربردی

طراحی سایت حرفه‌ای

اهمیت طراحی سایت

تخصص ما، ارائه راهکارهای تحت وب بر بستر آنلاین و فراهم سازی شرایط مطلوب برای یک کسب و کار اینترنتی می‌باشد. گروه ما دارای ۱۲ سال سابقه و تجربه عملی در زمینه زیرساخت وب می‌باشد و اکنون دارای تجربه‌ای کاربردی در زمینه پیاده سازی و اجرای این خدمات در سطح ملی و بین المللی بر اساس مولفه‌های بومی و جهانی می‌باشد. اسپراک از طراحی هوشمند و منعطف مبتنی بر مهندسی نیاز تا اجرا و بهره برداری با شما همراه است. پشتیبانی ما شامل محتوا پردازی، مستند سازی، امنیت، نگهداری و در نهایت پشتیبان گیری در کنار حفظ ارتباط با مشتریان مواردی است که باعث شده تا همواره رابطه پایداری با مخاطبین تجاری خود داشته باشیم.

ما تمام استانداردهای روز طراحی سایت را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد.

طراحی وب سایتی منحصر به فرد و جذاب برای شما خلق خواهند کرد.

وب سایتی سریع با امنیت بالا برای شما طراحی خواهیم کرد.

ما مدیریت سایت را آموزش می‌دهیم و پاسخگوی سوالات شما هستیم.

بهینه سازی موتورهای جستجو

ما تمام استانداردهای روز طراحی سایت را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد؛ استانداردسازی تگ‌های H و دیگر استایل‌ها، بهینه سازی فونت‌ها، مجتمع کردن فایل‌های CSS و JavaScript، استفاده از تگ کنونیکال، بهینه سازی ریدایرکت‌ها، بهینه سازی تصاویر و کلیه فایل‌ها بر اساسا استانداردهای GTmetrix

به روز رسانی

به روز رسانی کدهای استفاده شده موضوع مهمی است که به صورت دوره‌ای، توسط ما انجام می‌شود. کدهایی که به روز رسانی نمی‌شوند علاوه بر اینکه ضوابط جدید وب را رعایت نکرده و باعث نزول رتبه بندی جستجو شما می‌شوند، می‌توانند امنیت سایت شما نیز را نیز به خطر اندازند.

محتوا پردازی

خدماتِ تولید و تامین محتوا، ویرایش، انتشار و در نهایت بازخوردگیری یک چرخه کامل است و نتایج آن برای تصمیمات دقیق‌تر در اختیار کارفرما قرار گیرد. بنا به خواست کارفرما و نیازمندی‌های پروژه، محتوا سازی در کلیه بخش‌ها: شبکه‌های اجتماعی، سامانه‌های محتوا محور، محصولات فروشگاهی و ... انجام خواهد شد.

یکتا در محتوا سازی

طراحی یکتا با استفاده از معماری وب

طراحی وب نیازمند دانشیست که با عنوان معماری وب شناخته می‌شود. اگر این شرایط رعایت شود ضمن حفظ هدف اصلی پروژه، هزینه‌های آن را کاهش دهد. اما اگر مقدمه چنین انتخابی، در نظر گرفته نشود حاصل آن یک روگرفت غیر حرفه‌ای است که نتیجه‌ای جز نارضایتی نخواهد داشت. بر این اساس ما معماری وب را با توجه به نیاز طراحی یکتا برای محصول لازم می‌دانیم و همواره این بخش را به بهترین نحو ارائه داده‌ایم.

طراحان ما وب سایتی منحصر به فرد و جذاب برای شما خلق خواهند کرد.

وب سایتی سریع با امنیت بالا برای شما طراحی خواهیم کرد

پشتیبان گیری (BackUp)

کلیه داده‌ها به صورت همزمان بر روی دو هار دیسک ثبت می‌شوند؛ تا اگر یکی از این حافظه‌ها دچار مشکل شود حافظه دیگر جایگزین گردد. همچنین هر ۲۴ ساعت یک پشتیبان خارجی از اطلاعات شما ثبت شده و در سرور ذخیره می‌گردد تا در صورتی که اطلاعات شما به طور سهوی پاک گردد تا سه روز قابل بازیابی باشد.

نگهداری از دامنه

دامنه‌های ایرانی به نام شما و به صورت رسمی با کارگزاری فنی ما مدیریت می‌شوند. همچنین تمامی اطلاعات به صورت محرمانه و بر اساس کشور ثالث تنظیم شده تا کمترین نگرانی را از ناحیه تحریم‌ها نداشته باشید.تامین دامنه و هاست به صورت مستقیم، از مراکز داده ایران و آلمان از جمله خدمات ما برای مشتریانیست پشتیبانی و طراحی سایت خود را به ما سپرده‌اند.

تعهد مستند سازی

ما برای انکه منافع شما را در اولویت خود تعریف کرده باشیم، تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به صورت مبتنی بر روندهای استاندارد جهانی عمل کنیم. اگر تدوین، طراحی و بهره برداری از سایت بر اساس قراردادهای جهانی صورت بگیرد هر زمان که شما تمایلی به ادامه همکاری با ما نداشته باشید، می‌توانید اطلاعات را در اختیار یک خدمتگزار استاندارد دیگر قرار دهید.

حفظ امنیت

تمامی سرویس‌های ما در حمایت دیوار آتش (فایروال) قرار دارد. انواع آزمون‌های نفوذ بر روی سرورهای ما صورت گرفته و دسترسی‌های ویژه تنها از طریق شبکه امن صورت می‌گیرد. نرم افزارها به صورت روزمره به روزرسانی شده اند ، و علاوه بر این‌ها در حوزه پشتیبانی با استفاده از گزارش‌های خودکار و نظارت‌های انسانی به پایش لحظه‌ای امنیت سامانه می‌پردازیم.

استفاده از چارچوب‌های کاری بین المللی (Frameworks)

هیچ کسی چرخ را از اول اختراع نمی‌کند. مگر کسی که در هزینه کردن عاقلانه رفتار نکند. شاید این مثال خیلی ساده و واضح باشد اما در فضای وب متاسفانه این موضوع به درستی دیده نمی‌شود. اگر شما طراحی خود را در دل یک چارچوب جهانی قرار دهید به این معنی است که با به روزرسانی چارچوب طرح شما نیز به روز خواهد شد. این قالب‌های کاری ممکن است بر اساس امتیاز بهره‌برداری تجاری یا آزاد باشند اما همه شامل پشتیبانی حرفه‌ای و به روز رسانی بر اساس پروتکل‌های روز دنیا می‌باشند. 

رضایت بیش از ۸۵٪ کارفرمایان از ما

پروژه‌های اسپراک

بیش از ۳۵ سایت در حال پشتیبانی